Úvodní stránka » Novinky » Last moment : Mar Menor 55+

Využijte nabídky last moment !

Vydejte se poznat španělské „Mrtvé moře" do regionu Murcia, kde leží jedna z největších pobřežních lagun v Evropě - Mar Menor (Malé moře). Klidná, mělká, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena pouze úzkým pruhem pevniny, který se nazývá „La Manga“. 

Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Díky mělkosti moře je zde stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře to pravé i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti nadnáší. 

Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd. 

Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou důvodem, proč je tato oblast oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory! Pojeďte s námi na nový dotovaný zájezd na Mar Menor v rámci programu Španělsko pro seniory 55+.

Mar Menor 55+ Las Gaviotas / Los Delfines 4*

Last moment: 

Termín: 11.6. - 18.6.2018 / 8 dní / 7 nocí / odlet Praha / poslední pokoje

Cena last moment: 13 990 Kč / os. s plnou penzí vč. vody a vína k obědu a večeři

+ pojištění

Termín: 11.6. - 25.6.2018 / 15 dní / 14 nocí / odlet Praha / poslední 4 místa

Cena last moment: 25 990 Kč / os. s plnou penzí vč. vody a vína k obědu a večeři

+ pojištění