Úvodní stránka » Novinky » Last moment : Španělsko / Valencie 55+ / 8.6.

Využijte nabídky last moment !

Valencijský region se nachází na jihovýchodě Španělska. Oblíbené místo ve středomoří se chlubí bezpočtem nádherných pláží, které jsou známé svou přirozeností a kvalitou po celé Evropě. Kromě těchto pláží s jemným pískem a čistou vodou zde také naleznete hory, které nabízejí krásné scenérie (jako Pic Montdúver nebo Barranc de l'Infern).

Hlavní město regionu je Valencie a je právem považována za jedno z nejkrásnějších měst v celém Španělsku. Podobu města po staletí formovaly vlivy různých kultur, jež zde vládly: Římané, Vizigóti, Muslimové nebo Aragonci zanechali v tváři města znatelnou stopu. Z nesčetných historických a kulturních zajímavostí lze jmenovat např. místní katedrálu se slavnou zvonicí Miguelete, baziliku de los Desamparados nebo Město vědy a umění s Oceánografickým muzzem.

Ve Valencii se zrodil pokrm paella, který je v současné době rozšířený po celém Španělsku. Tu nejlepší můžete nalézt v restauracích kolem pláže Malvarosa. Je to španělská specialita z rýže a kuřecího či králičího masa, nebo ryb a mořských plodů. Připravuje se na velké pánvi a už samotný kulinářský proces je úžasným zážitkem. A co teprve ochutnávka!

Španělsko / Valencie

Španělsko Costa de Valencia 55+ Gandía Palace 4*

Termín: 11.6. - 18.6.2017 / odlet Praha / poslední pokoje

Původní cena:  15 490 Kč / os. 

Cena last moment: 11 990 Kč / os. s polopenzí vč. vody a vína k večeři

+ pojištění