Úvodní stránka » Novinky » Maďarsko 55+ - termální lázně autokarem

Pojeďte si s námi odpočinout do lázní. Pobyt plný relaxace, odpočinku a rozmazlování Vašeho těla.

Maďarsko je „zemí termálních vod“, které nabízí nejen neskutečné přírodní bohatství termálních pramenů, ale také spoustu historických památek, jež jsou často spojeny i s historií naší země a které budete moci v rámci našeho programu navštívit. 

Maďarsko 55+ Bükfürdo Hotel Répce 3*

V rámci léčebných možností lázně nabízejí masáže vodními proudy, vanové koupele, elektroterapii, magnetickou terapii či množství zážitkových koupelí. Lázně také kromě léčebných procesů nabízejí rekreační park s atrakcemi, krytý plavecký bazén či saunový svět (za poplatek).

odjezd autokarem z Prahy, možný nástup v Jihlavě a v Brně

Termín:  16.9.- 22.9. nebo 7.10.- 13.10.2017 / 7 dní / 6 nocí 

Cena:     11 990 Kč / os. s polopenzí formou bufetu vč. vody 

Navíc v ceně vstupenka do termálních lázní po celou dobu pobytu  (neomezený vstup po celý den, kryté, částečně kryté i otevřené léčebné a plavecké bazény, zážitkové a perličkové bazény, jakuzzi, relaxační zóna) – termální lázně jsou s hotely přímo propojeny vyhřívaným tunelem + výlet do Vídně při zpáteční cestě

Maďarsko 55+ Tapolca Hunguest hotel Pelion 4*

Relaxovat v termálních lázních a léčebné krasové jeskyni zároveň? Ano, v maďarské Tapolce si můžete užívat obojí. Zdejší termální pramen je mimořádně vhodný pro léčbu nemocí pohybového aparátu, avšak jedinečnost lázní spočívá v léčebných kúrách prováděných ve vlastní krasové jeskyni, která je přímo propojena s hotelem. Pobyt je proto velmi vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby s onemocněními dýchacích cest.

odjezd autokarem z Prahy, možný nástup v Jihlavě a v Brně

Termín:  9.9.- 16.9. 2017 / 7 dní / 6 nocí 

Cena:     11 990 Kč / os. s polopenzí formou bufetu vč. vody a vína

Navíc v ceně vstup do wellness: zážitková koupel, termální bazén, finská sauna, biosauna, infrasaouna, parní kabina, posilovna + volný vstup do léčebné jeskyně 

Maďarsko 55+ Zalakaros Hotel Freya 3*

Termální lázně Zalakaros leží ca 30 km od jezera Balaton. S vodní plochou přes 5.000 m2 se řadí mezi největší maďarské lázně. Lázeňský areál je rozdělen na tři části: termální lázně Gránit, zážitkové lázně s rekreačními bazény a léčebné centrum. Hotel Freya leží přímo před vstupem do lázní a je s nimi propojen krytým tunelem, díky němuž lze pohodlně přejít z hotelového lobby přímo do lázní.

odjezd autokarem z Prahy, možný nástup v Jihlavě a v Brně

Termín:  23.10.- 29.10. 2017 / 7 dní / 6 nocí 

Cena:     11 790 Kč / os. s polopenzí 

Navíc v ceně volný vstup do termálních lázní Gránit po celou dobu pobytu – veřejné termální lázně, venkovní léčebné bazény (zážitkové lázně a léčebné centrum přístupné za příplatek) - náš hotel propojen s termálními lázněmi vyhřívanou chodbou!