Úvodní stránka » Novinky » Nové produkty v kategorii poznávací zájezdy exotika 55+

Nové produkty v kategorii poznávací zájezdy exotika 55+ Bali,Mexiko , Thajsko

Další lahůdka pro náročné cestovatele. Do nabídky přibyly zájezdy do exotických zemí:

Máme pro vás „božskou“ novinku mezi exotickými zájezdy. „Ostrov bohů a tisíce chrámů“ – BALI. Tento úchvatný indonéský ostrov, opředený dávnými legendami a prastarými hinduistickými rituály, nabízí nejen obdivuhodnou přírodu, ale také jedinečnou přátelskou kulturu a pozitivní energii.

Vydejte se s námi do jedné z nejkrásnějších zemí Latinské Ameriky. Projedete přes pohoří s aktivními sopkami jako je Popocatépetl, krajinou kaktusů a kaňonů až do oblasti úrodných údolí. Prohlédnete si honosná koloniální města z dob španělské nadvlády i prosté vesničky indiánů. Navštívíte archeologické památky světového významu jako jeTeotihuacán či Chichen Itzá. Na závěr si užijete bělostného písku na plážích poloostrovaYucatán a komfortu 4* resortu s programem all inclusive.

Oslavte letošní Silvestr velkolepě na jihu Thajska. Nový rok 2017 tak budete moci přivítat na jedněch z nejkrásnějších pláží světa. Kromě toho poznáte i krásnou thajskou přírodu, posvátnou atmosféru místních chrámů a nezapomenutelnou asijskou kulturu. Poleťte s námi a vraťte se odpočinutí, prohřátí sluncem a plní nevšedních zážitků. Lepší začátek roku už ani nemůže být!

shutterstock_302143586-Beratan-Lake-in-Bali-Indonesia-300x200

Senior 55+ Pobytově poznávací zájezd Bali 55+

Ostrov Bohů a tisíce chrámů

Indonéský ostrov Bali je proslulý svou neopakovatelnou atmosférou a pozitivní energií.

Na celém ostrově se nachází tisíce hinduistických chrámů a svatých míst, které se stávají každodenním dějištěm posvátných obřadů. Své návštěvníky však Bali dokáže překvapit i nespoutanou přírodou. Strmými vulkány, džunglí a mangrovníkovými lesy, mnoha jezery i řekami, které zavlažují malebná rýžová políčka rozesetá po velké části ostrova.

K odpočinku a koupání zase vybízí stovky kilometrů pláží lemující celé pobřeží.

16- denní zájezd

odlet 4.4. a 10.4.2017

za 52 900 Kč (akce do 4.10.2016 - záloha 7000 Kč/osoba)

Poznávací zájezd Senior 55+ Mexiko

Velké putování Mexikem

Přírodní bohatství, vynikající gastronomie i rajské pláže Karibského moře. Poznejte Mexiko, zemi plnou proslulých památek a dávné i současné indiánské kultury. Na závěr zájezdu vás čeká zasloužený odpočinek v resortu s programem all inclusive.

16-denní zájezd

odlet 16.4.2017

za 71 500 Kč (akce do 15.10.2016 - záloha 7000 Kč/osoba)

Senior 55+ Silvestr 2016 v Thajsku

Okruh jižním Thajskem se silvestrovskou oslavou

Oslavte letošní Silvestr velkolepě na jihu Thajska. Nový rok 2017 tak budete moci přivítat přímo na pláži. Navíc strávíte tři dny na oblíbeném ostrově Phuket, procestujete provincii Krabi a poznáte ostrovy Lanta, Phi Phi a Poda. Lepší začátek roku už nemůže být.

16-denní zájezd

odlet 28.12.2016

za 69 900 Kč (akce do 15.8.2016 záloha 7 000 Kč/osoba)