Úvodní stránka » Novinky » Termíny 2017 na Květinové slavnosti a karneval na Madeiře

Termíny 2017 na Květinové slavnosti a karneval na Madeiře

Madeira se jednou ročně stává dějištěm nejlepšího karnevalu v Evropě. Ulice hlavního města Funchalu se zaplní mnoha tanečníky v pestrobarevných kostýmech, kteří si naplno užívají strhující rytmy samby.

Ostrov Madeira má stálé příjemné subtropické klima, proto lze obdivovat zdejší krásy prakticky kdykoliv. Kromě madeirského karnevalu vás čeká také jedinečná příroda, proslulé zavlažovací kanály – levady, majestátní hory s terasovitými políčky i malebná městečka a vesnice.

Senior 55+ Madeira - Karneval na Madeiře 2017

Hotel Dom Pedro Garajau 3*

23.2. - 3.3.2017 za cenu 24 990 Kč

AKCE Záloha za zájezd pouze 2 500 Kč/osoba při zakoupení zájezdu do 30.11.2016

Hotel Dom Pedro Garajau 3* se nachází ve vesničce Garajau, na jižním pobřeží ostrova, mezi hlavním městem Funchal a městečkem Canico. Mezinárodní letiště ve Funchalu je od hotelu vzdáleno cca 11 km.

Ne nadarmo se Madeiře, exotickému ostrovu uprostřed Atlantiku, přezdívá „Ostrov květin“. Celoroční příznivé subtropické podmínky prospívají zejména madeirské flóře, díky čemuž má místní květena ty nejlepší podmínky pro svůj růst. Slavnosti opěvující krásu místní květeny patří na Madeiře mezi nejkrásnější a nejvelkolepější, kdy se hlavní město Funchal promění v pódium luxusních požitků pro naše smysly. Chcete-li jaro přivítat velkolepě, neexistuje lepší způsob, než vydat se jeho příchod oslavit na Ostrov květin a uchovat si tak ojedinělý zážitek z těchto pozoruhodných slavností.

Senior 55+ Madeira - Květinové slavnosti na Madeiře 2017

Hotel Dom Pedro Baia 4*

5.5. - 12.5.2017 za cenu 26 990 Kč

AKCE Záloha za zájezd pouze 2 500 Kč/osoba při zakoupení zájezdu do 30.11.2016

Hotel Dom Pedro Baía 4* se nachází v blízkosti krásného romantického rybářského městečka Machico, které je vzdáleno cca 25 km východně od Funchalu. Hotel disponuje celkem 218 pokoji a jsou zařízené moderním dřevěným nábytkem. Součástí některých pokojů je pak i balkon s panoramatickým výhledem na Atlantský oceán.