Úvodní stránka » Novinky » Termíny 2017 poznávací zájezdy Senior 55+

Termíny 2017 poznávací zájezdy Senior 55+

Již nyní si můžete vybrat z velké nabídky poznávacích zájezdů, které jsou speciálně koncipovány pro osoby starší 55.ti let.

Navštívit můžete bližší destinace jako je Norsko, Portugalsko,Island, Madeiru nebo můžete poznat vzdálené exotické destinace, např. USA, Ekvádor, Peru, Bali, Mexiko, Thajsko či Izrael.

Na všechny výše uvedené destinace již jsou vyhlášeny termíny pro rok 2017 a řadu z těchto zájezdů nyní můžete rezervovat s minimální zálohou.

Norsko 2017

Senior 55+ Norsko - Velká cesta zemí fjordů 2017

AKCE: Záloha na zájezd do 31.12.2016  pouze 3.000 Kč / os. 

Vydejte se na cestu do Norska, jedinečné severské země Evropy, a odhalte zdejší přírodní ráj. Například velkolepé hory padající strmě do hlubin moře, dramatické fjordy nořící se hluboko do vnitrozemí, a také největší ledovce na evropském kontinentu.

Norsko vám ukáže svou krásu i v bezpočtu vodopádů a jezer, v jedinečné architektuře norských měst a vesnic či v tajuplné vikingské historii. Pro mnoho cestovatelů je tato skandinávská země nejkrásnější zemí Evropy. Přesvědčte se.

Azorské ostrovy 2017

Senior 55+ - Poznávací zájezd Azorské ostrovy 2017

V temně modrých dálkách Atlantského oceánu se skrývá neobyčejný přírodní ráj – Azorské ostrovy. Vydejte se s námi prozkoumat největší ostrov tohoto souostroví São Miguel, kterému se přezdívá “zelený ostrov”.

Ostrov je sopečného původu a na první pohled vás oslní svou rozmanitostí. Nádhernávulkanická jezera, velkolepé hory či kopce střídají rozlehlé zelené pláně a písečné pobřeží. To vše zahalené do chladivého závoje všudypřítomných hortenzií.

Na tomto zájezdu také poznáte proč se Azorám říká “Přírodní akvárium naší planety” a budete mít možnost se aktivně zúčastnit pozorování velryb a delfínů.

Island 2017

Senior 55+ Poznávací zájezd Island 55+ 2017

Během pobytu navštívíte jedna z nejzajímavějších míst tohoto unikátního ostrova, snadno dostupná z okružní silnice. Nebude chybět světoznámý národní park Þingvellir s kulturní a geologickou minulostí, na několik kroků se přiblížíte k pravidelně tryskajícímu gejzíru Strokkur a nedaleko pohlédnete do hlubin mohutného vodopádu Gullfoss.

Během pohodového pobytu budete mít též možnost navštívit nevšední krajinu s geotermálními projevy u městečka Hveragerði a na jižním pobřeží se přiblížíte k jednomu z ledovců pokrytých sopečným popelem.

Karneval na Madeiře 2017

Senior 55+ Karneval na Madeiře 2017

Madeira se jednou ročně stává dějištěm nejlepšího karnevalu v Evropě. Ulice hlavního města Funchalu se zaplní mnoha tanečníky v pestrobarevných kostýmech, kteří si naplno užívají strhující rytmy samby.

Ostrov Madeira má stálé příjemné subtropické klima, proto lze obdivovat zdejší krásy prakticky kdykoliv. Kromě madeirského karnevalu vás čeká také jedinečná příroda, proslulé zavlažovací kanály – levady, majestátní hory s terasovitými políčky i malebná městečka a vesnice.

Květinové slavnosti 2017

Senior 55+ Květinové slavnosti na Madeiře 2017 - Dom Pedro Baia

Ne nadarmo se Madeiře, exotickému ostrovu uprostřed Atlantiku, přezdívá „Ostrov květin“. Celoroční příznivé subtropické podmínky prospívají zejména madeirské flóře, díky čemuž má místní květena ty nejlepší podmínky pro svůj růst. Slavnosti opěvující krásu místní květeny patří na Madeiře mezi nejkrásnější a nejvelkolepější, kdy se hlavní město Funchal promění v pódium luxusních požitků pro naše smysly. Chcete-li jaro přivítat velkolepě, neexistuje lepší způsob, než vydat se jeho příchod oslavit na Ostrov květin a uchovat si tak ojedinělý zážitek z těchto pozoruhodných slavností.

Okruh divokým západem 2017

Senior 55+ Poznávací zájezd - USA - divoký západ 2017

AKCE: záloha na jarní termín 7 000 Kč/osoba /při zakoupení zájezdu do 15.10. 2016

Vypravte se s námi na „divoký západ” obdivovat životem překypující velkoměsta v čele s Los Angeles, nakouknout pod pokličku mistrů filmového umění v Universal Studios či zkusit štěstí v některém z vyhlášených kasin v Las Vegas. Zároveň poznáte rozlehlost a neuvěřitelnou rozmanitost místní krajiny, kterou zde v němém úžasu objevovali již první osadníci. Nevynecháte Grand Canyon ani dech beroucí Monument Valley a spoustu dalších jedinečných přírodních parků. Samozřejmě se podíváte i do zachovalého typického městečka z dob divokého západu.

Náš průvodce se o vás bude starat od úplného začátku a po celý zájezd vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.

USA NEw York 2017

Senior 55+ Poznávací zájezd - USA - New York 2017

AKCE: záloha na jarní termín 7 000 Kč/osoba /při zakoupení zájezdu do 2.11. 2016

New York. Vydejte se s námi prozkoumat toto jedinečné město, které nikdy nespí.

Nechte se okouzlit jeho kolosálními mrakodrapy, rozsáhlými parky nebo legendárními čtvrtěmi jako je například Čínská čtvrť a SoHo. Nepopsatelnou pulsující atmosféru města pak zažijete na vlastní kůži v  jeho rušných ulicích, které bez ustání křižují proslulé žluté taxíky.

Ekvádor 2017

Senior 55+ Ekvádor 2017 - Putování po rovníku

AKCE: záloha za zájezd pouze 7.000 Kč / os. do 15.11.2016

Vydejte se s námi do Ekvádoru – nejrozmanitější země naší planety, která si doposud zachovala svůj indiánský charakter. Na každém kroku budete fascinováni zdejší panenskou přírodou a pestrostí všudypřítomných barev, které jakoby zrcadlily vřelou povahu místních obyvatel.

Zažijete tři naprosto odlišné světy. Proniknete do hloubi Amazonského pralesa, kde můžete pozorovat život původních obyvatel daleko od vymožeností civilizace. Vystoupáte do závratných výšek And pod jednu z nejvyšších sopek světa Chimborazo, jež je nejvzdálenějším bodem od středu Země. Odpočinete si na nekonečných písčitých plážíchpobřeží Tichého oceánu s pozorováním unikátního ptactva a mořských živočichů.

To však není zdaleka vše, co tato rovníková země nabízí. Navíc poznáte také zachovalákoloniální centra měst a starobylé incké památky, nebo si můžete na vlastní kůži ověřit evoluční teorii na unikátním souostroví Galapágy.

Mexiko 2017

Senior 55+ Mexiko 2017

AKCE: do 15.10. - Záloha za zájezd pouze 7 000 Kč/osoba

Vydejte se s námi do jedné z nejkrásnějších zemí Latinské Ameriky. Projedete přes pohoří s aktivními sopkami jako je Popocatépetl, krajinou kaktusů a kaňonů až do oblasti úrodných údolí. Prohlédnete si honosná koloniální města z dob španělské nadvlády i prosté vesničky indiánů. Navštívíte archeologické památky světového významu jako jeTeotihuacán či Chichen Itzá. Na závěr si užijete bělostného písku na plážích poloostrovaYucatán a komfortu 4* resortu s programem all inclusive.

Bali 2017

Senior 55+ Bali 2017 - Ostrov bohů a tisíce chrámů

AKCE: do 4.10. - Záloha za zájezd pouze 7 000 Kč/osoba

Indonéský ostrov Bali je proslulý svou neopakovatelnou atmosférou a pozitivní energií.

Na celém ostrově se nachází tisíce hinduistických chrámů a svatých míst, které se stávají každodenním dějištěm posvátných obřadů. Své návštěvníky však Bali dokáže překvapit i nespoutanou přírodou. Strmými vulkány, džunglí a mangrovníkovými lesy, mnoha jezery i řekami, které zavlažují malebná rýžová políčka rozesetá po velké části ostrova.

K odpočinku a koupání zase vybízí stovky kilometrů pláží lemující celé pobřeží.

Peru 2017

Senior 55+ Peru 2017 - Po stopách dávných civilizací

Opravdového poznání mýtického Peru dosáhnete právě na tomto poznávacím zájezdu. Naše průvodkyně Eva Farfánová Barriosová vedla v Peru hned několik archeologických výzkumů s významnými objevy a je autorkou řady odborných knih o Peru. Tato výprava se tak stane zcela výjimečným zážitkem.

Jižní Thajsko 2017

Senior 55+ Thajsko 2017 - Okruh jižním Thajskem

 AKCE: Do 30.9.2016 záloha pouze 7.000 Kč / os.

Začněte rok 2017 příjemně v teple a odpočiňte si na jedněch z nejkrásnějších plážích světa v kombinaci s poznáním tak krásně odlišné asijské kultury. Poleťte s námi v zimě do Thajska a vraťte se zrelaxovaní, plní zážitků a slunce.

Izrael 2017

Senior 55+ Izrael 2017 - Velká cesta do Svaté země

AKCE:  záloha za zájezd pouze 2.500 Kč / os. do 31.12.2016

Izrael – neboli Svatá země, místo spjaté s křesťanskými dějinami a biblickými příběhy. Vydejte se s námi objevit jeho neopakovatelnou atmosféru. Užijte si ten jedinečný okamžik, kdy vaše kroky rozezní ozvěnu v uličkách svatého Jeruzaléma, nebo když vstoupíte do místnosti, kde se konala Poslední večeře Páně. Zajisté nezapomenete ani na procházku pod starými olivovníky v Getsemanských zahradách, které tu rostou z dob života Ježíše Krista. 

Kromě toho navštívíte také mnoho unikátních historických míst jako je Olivetská hora,Zeď nářků, města Betlém, NazaretJericho, Safed a Haifa. Na konci zájezdu vás čeká zasloužený odpočinek v léčivých vodách Mrtvého moře.